Novinky

Velké nanuky

I když se teď hodně soustředíme na zmrzlinu, tak se nám tento týden podařilo vyrobit i dva druhy velkých nanuků. Slaný karamel v karamelové čokoládě a Snickers v mléčné čokoládě s arašídy

Velikonoční nadílka

Letošní svátky můžete každý den oslavit s Kopečkovou, protože máme otevřeno pátek až pondělí od 10:00 do 17:00.Tady je naše speciální dvanáctka:

- Likérová špička (zmrzlina z pařížského krému a zmrzlina z likéru s kousky tmavé čokolády)- Arašíd s karamelem a kousky mléčné čokolády- Jahodová stracciatella (zmrzlina z jahod a smetany s kousky jahodové čokolády Valrhona)- Mrkvička (zmrzlina z mrkve, pomeranče a broskve)- Slané kešu- Citrónové mascarpone- Zelené smoothie (zmrzlina z kiwi, řapíkatého celeru, špenátu, máty a jablka)- Slaný karamel (zmrzlina z bretaňského slaného karamelu)- Vanilka Tahiti- Malina- Citrón- Čokoláda (zmrzlina z belgické tmavé čokolády)Máme pro vás připraveno i několik druhů nanukového cukroví v té nejlepší čokoládě Valrhona:- Nugát v mléčné čokoládě- Mandle a kokos v bílé čokoládě- Perníček s povidly v tmavé čokoládě- Linecké v sušenkové čokoládě- Karamelka v karamelové čokoládě 

Těšíme se na vás!

29.3.2024

Dračí rok!

Oceláři jsou krok od semifinále! A tím, že letos máme i rok draka, tak jsme si pro vás připravili hned dvě speciální zmrzliny. Oblíbený sorbet z dračího ovoce a také novinku, jogurt s přelivem z dračího ovoce s troškou chilli. Ucítíte jemnou pálivost, která nepřibije ostatní chutě. Otevřeno máme o víkendech od 10:00 do 17:00 tak se stavte a dejte si naši řemeslnou zmrzlinu, nanuky a kávu.  

23.3.2024

Svatý Patrik v Kopečkové

Tmavé pivo Guinness na smetanovém základě má ten správný říz a krémovou strukturu zmrzliny. 

Jameson s čokoládou a whiskey karamelem. Je dokonalé spojení alkoholu a zmrzliny. 

Tyto speciality budou ve vitríně pouze zítra, tak si je nenechte ujít.

16.3.2024

Neuvěřitelná 5 sezóna startuje!

Neuvěřitelná 5 sezóna startuje! Dělá nám neskutečnou radost, že můžeme něco takového napsat. Každý rok je pro nás velký posun, a tato sezóna nebude jiná. Můžete se těšit jak na nové, tak i velmi oblíbené příchutě minulých let. Ve vitríně bude každý den 12 příchutí, které doplní nová větší vitrína s nanuky. Moc se těšíme až vám předvedeme všechny naše novinky a vylepšení. Děkujeme taky všem, kteří nás navštěvují i přes zimu! Je to pro nás obrovská podpora.  

Valentýn 2024

Nanukový Valentýn se blíží! Udělejte radost své drahé polovičce, mamince, dětem nebo sobě a objednejte si nanuková srdíčka v dárkovém balení. Obsahují naši řemeslnou zmrzlinu a jsou obalena v té nejlepší francouzské a belgické čokoládě.

- Vanilka Tahiti s malinovou náplní v malinové francouzské čokoládě - Višeň s griotkou v tmavé belgické čokoládě zdobená lyofilizovanou višní- Pistácie s jahodovou náplní v jahodové francouzské čokoládě- Růže stolistá v ruby belgické čokoládě zdobená okvětními lístky sušené růže - Nugát v belgické mléčné čokoládě s lískovými ořechy.

Milujeme vás!

31.1.2024

Nostalgie na dřívku

Pamatujete si na taková ta lízátka s praskacím cukrem? Co kdybychom vám řekli, že si u nás můžete koupit praskací nanuk . Mulťák s jogurtem obalený v marakujové čokoládě s kousky praskacího cukru je naše nová lahůdka, kterou máme právě teď ve vitríně. Tak se stavte a ochutnejte kousek nostalgie.  

Přejeme krásné, sladké, zmrzlinové Vánoce!

Na všechny naše kopečkojedlíky se těšíme i v dalším roce, kde vás čeká spoustu nových příchutí a nápadů. A nezapomeňte, že i když nebude místo v břiše po salátech a řízcích, tak dezert jde vždy do srdce.

24.12.2023  

Vánoční nanukové cukroví

Tradiční cukroví ve formě nanuků obalené v té nejkvalitnější čokoládě. Náš nejoblíbenější produkt si můžete právě teď předobjednat na našem webu, prodejně nebo pomoci zprávy. Nanukiéra je pak ve dvou variantách. S alkoholem a bez alkoholu. Nanukiéry budou k dispozici na výdej od 24.11.Tady jsou všechny letošní příchutě:

Vánoční nanukiéra s alkoholem: Vanilkový rohlíček 2x, perníček s povidly 2x, likérová špička 2x, baileys 2x, rumová koule 2x, punč 2x.

Vánoční nanukiéra bez alkoholu: Vanilkový rohlíček 2x, perníček s povidly 2x, linecké 2x, karamelka 2x, nugát 2x, mandle s kokosem 2x.Budeme se moc těšit na vaše návštěvy a objednávky!

PS: Brzy chystáme rozvoz na Ostravu, Karvinou a Frýdek-Místek
19.11.2023

Spolupráce s Pochutnej si!

Hruška s limetkou a zeleným čajem. První a určitě ne poslední spolupráce mezi @kopeckovacz a @pochutnejsibistro. Tato limitka vznikla pro blížící se svatomartinské hody a vy si ji můžete dát v bistru jako dezert (smažená hruška v piškotové strouhance, espuma z bilé čokolády, yuzu a sorbet) nebo si zakoupit kelímek ve zmrzlinárně. Tak se stavte jak na hody tak na zmrzku!

2.11.2023

Nanukové novinky

Tou první je velký nanuk s úžasnou kombinaci zmrzliny z lískového ořechu z Piemontu a náplní z bergamotu (druh zeleného citrusu), obaleného v belgické mléčné čokoládě s piemontskými oříšky. Je to velmi hravá kombinace, při které můžete zkoumat prolnutí dvou odlišných chutí. Druhá novinka je inspirovaná nejoblíbenější zmrzlinou kopečkovací sezóny. Je to malý nanuk ze soleného kešu, namáčený v bílé francouzské čokoládě s kousky slaného kešu. A nakonec poslední je sorbetová, banánová zmrzlina ve formě malého nanuku v "mléčné" čokoládě bez laktózy. Banán v čokoládě už jsme měli v nabídce, ale v tomto roce se nám podařilo sehnat naprosto dokonalou "mléčnou" čokoládu bez laktózy od belgické firmy Callebaut, která se nádherně hodí k chuti banánu. Kromě těchto nanuků jsme do nabídky zařadili malé kelímky s naší řemeslnou zmrzlinou. Kelímek má hmotnost 150g a součásti je dřevěná lžička. Tak se stavte a ochutnejte nejen naše novinky ale dalších 30 druhů nanuků. 

28.10.2023

Halloweenská nanukiéra

Halloweenská nanukiéra! Letos s dvěmi druhy. Malina se smetanou obalena v bílé belgické čokoládě a zdobena malinovou čokoládou Valrhona. V druhém je pak zmrzlina z mléčné čokolády obalena v mléčné belgické čokoládě. Letos si můžete koupit halloweenské nanučky i zvlášť. Mimo tyto dva nanuky jsme vyrobili i Pumpkin spice latte, které máme jak v nanukové verzi tak i v kelímcích.  

Nanuková sezóna

Už nějaký ten den nám běží nanuková sezóna, a my se nemůžeme přestat kochat pohledem na naši vitrínu. To rozdělení na dvě sezóny nás neustále udržuje v té nejlepší formě, protože se nám práce nikdy neomrzí a máme vždy nové a nové nápady. Proto letos představíme další novinky jak velkých tak malých nanuků, ale přibydou i velké a malé kelímky se zmrzlinou. Takže zastavte se za námi, přijďte ochutnat a popovídat si o naší zmrzce, ať můžeme dále žít náš zmrzlinový sen. 

13.10.2023

Černý citrón

Není to však citrón, jak se jeví podle názvu, ale sušená limetka. Za svůj nesprávný název vděčí anglickému překladu z arabštiny. Jedná se o limetky, které jsou namáčeny do slané vody a následně několik týdnů sušené na slunci. Limetky kompletně zčernají a používají se převážně v perské kuchyni. Chuť je silně citrusová s zemitými, hořkými tóny až do jemně kouřové. My jsme z nich udělali sorbet, tak přijďte ochutnat tuto jedinečnou orientální chuť. 

Lesní malina

Vždy jsem tak trochu záviděl italským zmrzlinářům, že mají tak skvělé suroviny na dosah. Úžasné citróny, pomeranče, jahody už v březnu a další. Naše krajina tyto suroviny nabídnout nemůže, ale za to máme ve volné přírodě k dispozici úžasné borůvky a hlavně lesní maliny. Jejich chuť a aroma je nezaměnitelná a naprosto úžasná, kyselkavá a svěží. Borůvky si můžete koupit, případně nasbírat, ale s lesními malinami je mnohem větší problém. Proto jsme se letos rozhodli jednat za sebe. Počasí nám přálo, a takjsme nasbírali za několik hodin 6 litrů. Není to moc, ale kdo lesní maliny někdy sbíral, tak ví, jaké úsilí jes tím spojeno. Maliny se musí přepasírovat z důvodu velkého množství semínek, ale stojí to za ten čas, protože vznikne naprosto výjimečný sorbet. Jedná se o vysoce limitovanou edici, kterou letos už nebudeme mít, tak přijďte ochutnat tu nádhernou, harmonickou chuť lesních malin. Marek a tým Kopečková

Další novinka!

V průběhu let jsme vám představili několik zmrzlin, které obsahovaly sůl jako třeba slaný karamel, slaný arašíd, slaná pistácie nebo slaná mandle. V tomto trendu nepolevujeme a proto představujeme novou příchuť  SLANÉ KEŠU. Z této zmrzliny se stal okamžitě náš oblíbenec díky hladké a jemné oříškové chuti, kterou zvýrazňuje lehce slaný přeliv z kešu másla a karamelu. Naprosto bezkonkurenční kombinace. Tak přijďte ochutnat dokud ji sami nesníme .V komentářích můžete hlasovat, která slaná zmrzlina je vaše nejoblíbenější.  

Jahodový týden!

Letošní jahodová sezóna byla velmi krátká, ale i tak jsme stihli očistit něco přes 300 Kg čerstvých jahod z Polska. Většinu jahod si mrazíme na celou letní sezónu, abyste si mohli vždy přijít na osvěžující jahodový sorbet. Mimo jiné máme ve vitríně jahodu se smetanou a jahodu s mascarpone. 

Den Dětí!

Den Dětí! Přijďte k nám oslavit tento skvělý mezinárodní den naší řemeslnou zmrzlinou a nanuky. Jako vždycky jsme poprosili zmrzlinové nadšence Daviho a Eliáška, aby nám řekli, jaké zmrzliny by doporučili na den dětí. Letos tedy máme: 

• Dračí ovoce• Motýlí květ• Bílá a tmavá čokoláda• Gianduia • Mango• Slaný karamel• Tvaroh s čokoládou• Skořice• Malina• Vanilka madagascar• Smetana s borůvkou• Jahoda

Moc se na vás všechny těšíme  


1.6.2023

Slavíme 3 roky!

Za tu dobu jsme nasbírali neskutečné množství zkušeností a znalostí. A stejně nám připadá, že jsme na začátku objevování naší milované zmrzliny. Na narozeniny si přejeme, abychom mohli pořád dělat to, co nás baví, a aby i vás bavila naše zmrzlina a nanuky. Samozřejmě k narozeninám patří i speciální vitrína a legendární zmrzliny. • Ovesná kaše s medem, jablky a máslem • Baileys s kávou a mléčnou čokoládou • Řecký jogurt s medem a vlašáky • Preclík v čokoládě s arašídovou zmrzlinou • Vanilka Tahiti se slaným karamelem a lískovými ořechy • Palone masełko • Růžový Panter • Jahoda s ananasem• Ibišek, granátové jablko a bergamot • Jahoda • Čokoláda • Mascarpone s citrónemTak se zastavte a oslavte s námi naše narozeniny.

Marek, Žaneta, David, Adam a Andrejka

Den Matek 

Den maminek se blíží. My naši maminku obdarujeme vřelým objetím vždycky, když to jde. Ale samozřejmě někdy je super, ji obdarovat i něčím sladkým. Proto jsme si pro vás na následující dny připravili dva druhy nanukových srdíček. Zmrzlina z tahitské vanilky s malinovým jádrem ve francouzské malinové čokoládě a zmrzlina z pistácie s jahodovým jádrem v jahodové francouzské čokoládě. Mimo jiné chystáme plnou vitrínu těch nejoblíbenějších zmrzlin. Tak se stavte a udělejte maminkám zmrzlinovou radost.

Začínáme sezónu číslo 4! 

V zimě jste nám po sdělení naší situace moc pomohli, jelikož v takové situaci už být nechceme, tak jsme dali hlavy dohromady a vymysleli několik řešení, jak nadále fungovat a zůstat v našem rodném městě Třinci. Abyste měli přehled, tak jsme vypsali většinu změn, novinek a událostí zde:

- Letos musíme opět zdražit. Ceny surovin se nám zvedly o 100-300 %, a pokud chceme nadále dělat tak kvalitní zmrzlinu jako doposud, tak musí přijít navýšení ceny zmrzliny, ale i dalších produktů. Upřímně nás to moc netěší, protože všichni víme, jaká je aktuálně situace s celkovým zdražováním.

- Letos budou nanuky i v létě. Každý měsíc představíme 2 druhy malých a velkých nanuků. K dispozici bude ale i celá nanukiéra s 12ti různými druhy.

 - Díky Tomášovi z Pochutnej si Bistro se letos dostaneme na několik food festivalů, náš stánek bude také v pohádkovém lese od Knihovna Třinec a budeme se také účastnit akce Prázdniny v Třinci.

- Přes celé jaro i léto vás čeká spousty oblíbených i nových přichutí, speciální týdny na den matek, otců i dětí a také druhé kolo naší série příchutí od zakládající pětky. Moc se těšíme na novou sezónu a těšíme se na vaši návštěvu! Tým Kopečková

MDŽ

MDŽ nanukiéra! Limitovaná edice srdíček bude letos celá čokoládová. Všechny ženy určitě potěší naše čokoládové zmrzliny v čokoládovém obalu. Sestava je následující :Bílá čokoláda 2x, mléčná čokoláda 2x, hořká čokoláda 2x, karamelová čokoláda 2x, ruby čokoláda 1x Tak objednávejte, protože tato edice je silně limitovaná. 

Vegan Gianduia

Bez cukru, bez mléka a pouze 5 ingrediencí to je naše vegan Gianduia. Na výrobu zmrzliny jsme použili pouze datlovou pastu, avokádo, kakaovou hmotu, vodu a lískové ořechy. Vše je obaleno v tmavé belgické čokoládě a ozdobeno lískovými oříšky.

Valentýn

Nanukový valentýn! Vaše oblíbená nanuková srdíčka z naší zmrzliny, a té nejlepší francouzské a belgické čokolády, se vrací a opět jsme je o něco vylepšili.- Vanilka Tahiti s malinovou náplní v malinové francouzské čokoládě - Višeň s griotkou v tmavé belgické čokoládě zdobená liofilizovanou višní- Pistácie s jahodovou náplní v jahodové francouzské čokoládě- Růže stolistá v ruby belgické čokoládě zdobená okvětními lístky sušené růže- Nugát v belgické mléčné čokoládě s lískovými ořechy. Valentýnská nanukiéra je ideálním dárkem pro drahou polovičku, rodiče, děti nebo prostě pro někoho, kdo si zaslouží pořádnou dávku lásky v podobě zmrzliny.

Nanukiéra jako adventní kalendář! 

Náš zmrzlinový čert a anděl pro vás mají speciální akci, kdy vám nabízíme 24 ručně vyrobených nanuků za zvýhodněnou cenu. Kromě tohoto setu nabízíme také 30 různých druhů nanuků, kelímky se zmrzlinou a dárkové poukazy.

Jak děláme velké nanuky?

Kromě velikosti se velké nanuky liší od těch malých hlavně náplní, která je v každém nanuku jiná. Na obrázku máme slaný karamel s lískovými oříšky piemonte. Kvůli soli musíme náplně vymrazit na -40 stupňů a po vymražení je vkládáme do silikonových forem, které jsou již naplněné zmrzlinou. Vklad se díky tomu v nanuku lehce rozpustí a karamel se tak skvěle táhne . Jaký je váš oblíbený velký nanuk?

Vánoční nanukiéra

Vánoce se blíží a my jsme poslední týden vyráběli oblíbené zmrzlinové cukroví. Celý rok jsme přemýšleli jak vánoční nanuky ještě vylepšit. Vyhledávali jsme ty nejkvalitnější suroviny a použili tradiční recepty abychom docílili dokonalé chutě vánoc. Vanilkový rohlíček - zmrzlina z domácích vlašských ořechů a těsta z rohlíčků, obaleno v bílé belgické čokoládě s rohlíčkovým těstem, ozdobeno moučkovým cukrem.Perníček - perníková zmrzlina, náplň z domácích povidel, tmavá belgická čokoláda s perníkovým těstem. Baileys - zmrzlina z Baileys, belgická mléčná čokoláda s opraženými kávovými zrny. Rumová koule - čokoládová zmrzlina s kokosem a rumem, obalená v tmavé belgické čokoládě, ozdobená kokosem. Punč - zmrzlina z punče s kousky kandovaného pomeranče a rozinek naložených v punči, obaleno v bílé belgické čokoládě s lyofilizovanou brusinkou a pomerančem. Likérová špička - zmrzlina z vaječného likéru, tmavá belgická čokoláda, ozdobeno belgickou čokoládou. Objednávat můžete přes zprávy, telefon nebo přímo na prodejně. O víkendu máme otevřeno od 10:00 do 16:00 a mimo cukroví máme i přes 30 druhů dalších ručně vyrobených nanuků. 


PS: Brzy představíme pár dalších novinek, tak nás sledujte!

Káva s Baileys a kávovou čokoládou

To je další zmrzlina ze série zakládající pětky a dnes si představíme Andi. Andinka je nejmladší člen naši rodiny, malá sestřička. Nicméně již od ranného věku nám dala jasně najevo, že nebude tahat za slabší konec, a brzy tak dorovnala oba své starší bratry po vědomostní i té fyzické stránce. Je to houževnatá a cílevědomá žena, která vyzařuje velmi silnou energii, a proto se každý v její přítomnosti cítí krásně. Její příchuť je také spojením něčeho silného - Baileys, jemného - kávy a smyslného - té nejlepší čokolády. Je tedy jasné, že tuhle příchuť si zamilujete, stejně jako ji.

TOP 5 Oblíbených věcí Film: Forrest Gump, Jídlo: Žitný chlebíček s máslem, rajčátkem, solí a cibulkou, Hudba: Imagine Dragons, Kniha: Nová země, Zmrzlina: Baileys, Káva s Baileys a kávovou čokoládou

Malinový týden

MALINOVÝ týden je tady a s ním 5 speciálů z čerstvých sezónních malin. My to ovoce prostě milujeme, a tak očekávejte další sezónní speciály v nejbližších týdnech. Malina sorbet, Smetana s malinou, Zakyska s malinou, Malina s červeným rybízem kterou po vyprodání nahradí Malina s rozmarýnem. Stavte se, a my vám rádi naložíme jak do kornoutu, tak do termoboxu sebou.

Zmrzlina pro pejsky

Už dlouhou dobu je tady poptávka po psí zmrzlině. Hlavně v těchto tropických dnech se potřebuji nějak zchladit, a tak jsme se ji rozhodli vyrobit. Tento týden máme příchuť banán s jahodou. Zmrzlina je bez přidaného cukru, bez barviv a aromatu. Přes víkend jsme ji testovali a vždy se po ní zaprášilo. Doporučujeme zmrzlinu trochu povolit před slízáním. A pozor zatím pouze do vyprodání zásob.

Borůvkový týden

Borůvky rostou a my to hezky využijeme. Tento týden jsme vyrobili tři speciály z čerstvých borůvek z našich lesů. Borůvka sorbet, Jogurt s borůvkou, Smetana s borůvkou. A když už jsme u té sezónní suroviny, tak jsme opět jako každý rok udělali z čerstvé levandule a smetany Levandulovou.

Jahodový týden

Jahodový týden! Rok uběhl jako voda a nám už opět dozrávají jahody. Každý rok děláme příchutě z těch nejčerstvějších a nejzralejších jahod a letos tomu nebude jinak. Velkou novinkou je pak spolupráce s Hrčavským Gruntem. Z této farmy máme úžasnou ricottu, která společně s čerstvou jahodou posouvá naší zmrzlinu na nový, vyšší level. Dále pak v naší vitríně najdete prosecco s jahodou, jahodu s mátou, jahodu se smetanou a samozřejmě jahodový sorbet. Tak si tento speciální týden přijďte užít s náma do naší zmrzlinárny.

Den otců

Den otců se blíží! My tento výjimečný den začneme slavit již dnes. A jak jinak než speciální vitrínou plnou oblíbených zmrzlin. Zmrzliny jsme vybírali podle vytříbených jazýčků všech tatínku, ale na svoje si přijdou všichni fanoušci naší řemeslné zmrzliny. Nastupující 12tka je:- Vanilka se Slaným Karamelem a Lískovými Oříšky (NOVINKA), Čokoláda s Whiskey Glenfiddich 15 letá, Palone Masełko (zkaramelizované máslo),  Rum Don Papa s rozinkami, Slaná Pistácie (prvotřídní pistácie z Itálie), Tvaroh s Borůvkou (český tvaroh s borůvkami), Malinový Shake (malina se smetanou),  Mango (sorbet z prvotřídního manga)- Černý Rybíz (sorbet z prvotřídního rybízu),  Opilý Růžový Panter (naše signature zmrzlina s ginem), Jahoda (sorbet z čerstvé jahody), Citrón (sorbet z čerstvého citrónu)

Arašíd s preclíky v čokoládě

Další novinka je tady, a tentokrát je to opět autentická příchuť z naší série zmrzliny zakládající pětky. Tentokrát vám představujeme tu od Davida. V životě dokáže úspěšně vybalancovat osobní a pracovní život, a proto jeho příchuť je dokonalým balancem sladké a slané chuti. A jelikož má rád výzvy, nezalekl se vymyslet si něco, co vyžaduje precizní máčení slaných preclíku do čokolády. David po sedmi letech práce v odvětví logistiky loni změnil směr a přesídlil do zmrzlino výroby, marketingu a věnuje se také focení a natáčení. Veškerý obsah na instagramu a facebooku je tak jeho práce, stejně tak jako skvělé fotky a videa, které tady vidíte. Kdybyste náhodou potřebovali natočit svatbu, tak to taky umí mistrně (www.veynproduction.cz). A to jaké umí vyrábět zmrzliny a vymýšlet příchutě se můžete přesvědčit již dnes, kdy jde arašíd s preclíky v čokoládě do vitríny.

P.S.: Ne, tento příspěvek si nepsal sám :D

TOP 5 Oblíbených věcí: Film: Drive, Jídlo: Tacos, Hudba: The Weeknd, Kniha: Kmotr, Zmrzlina: Cokoliv co zahrnuje arašíd

Den dětí

Zítra máme Mezinárodní den dětí, a to si zaslouží jako každý rok speciální vitrínu! Během několika měsíců jsme zjišťovali nejoblíbenější zmrzliny našich nejmenších fanoušků, a taky přidali jednu novinku. Zmrzliny ve vitríně:- Dračí ovoce (sorbet z ovoce Pitahaya)- Motýlí květ (květinky motýlího květu a smetanová zmrzlina tvoří úžasnou přírodní modrou barvu i chuť)- Jahodová Stracciatella (Smetana s jahodou a kousky francouzské jahodové čokolády Valrhona)- Bílá a tmavá čokoláda (alias Kinder)- Jahoda (sorbet z čerstvých jahod)- Arašíd, karamel a mléčná čokoláda (alias Snickers)- Slaný karamel (podle původního originálního receptu z Bretani)- Vanilka Madagaskar (z těch nejlepších lusků na světě)- Mango (sorbet z prvotřídního manga)- Skořice (smetanová zmrzlina s kořením)- Malina (sorbet z prvotřídních malin)- Baileys +18 (smetanová zmrzlina s velkým množstvím Baileys likéru určená pro rodiče, aby jim to nebylo líto) Zmrzliny jsou k dispozici již dnes, tak se stavte a využijte hezkého počasí! My se na vás moc těšíme

Řecký jogurt s medem a vlašskými ořechy

Další příchuť nové série zmrzlin zakládající pětky. A protože máme měsíc matek, tak představíme zmrzlinovou mámu Žanetku. Už od svých malých let šla do všeho na plno, a tak to pokračuje i teď. Miluje život, pečuje o své klientky v kosmetickém salónu, věnuje se Kopečkové a dalším aktivitám. Má radost, že se její děti staly vášnivými zmrzlináři a podporuje Marka ve společném snu. Především pak hlavně ji napadnul tento skvělý název pro naši zmrzlinárnu. Proč právě řecký jogurt s medem? Žanetka má ráda autentické a výrazné chutě. Proto jsme použili pravý jogurt původem s Řecka, který je krásně hladký a kyselý. Sladký med a lahodné vlašské ořechy tvoří skvělou kombinaci smetanové zmrzliny, která nádherně osvěží v letních časech. 

TOP 5 Oblíbených věcí: Film: Postřižiny, Jídlo: Všechno jídlo, Hudba: Maok, Kniha: Princip Lola, Zmrzlina: Řecký jogurt s medem a vlašskými ořechy 

Slavíme 2 roky!

Tento víkend slavíme druhé narozeniny! Děkujeme za neustálou podporu a pravidelné návštěvy, jak v nanukové tak kopečkové sezóně. Bez vás by to nešlo, a právě díky vám můžeme dělat to, co nás baví. Vyrábět co nejvíce kvalitní zmrzlinu v našem milovaném městě.Za ty dva roky jsme stihli vyrobit kolem 150 příchutí, ale do vitríny se bohužel vleze jen 12 a tady jsou:- Sicilská mandarinka- Tiramisu (bezlepkové)- Mantecado (vanilková zmrzlina s čokoládou a pomerančovým přelivem)- Mojito s rumem Bacardi- Mulťák (jahoda, pomeranč, mango, marakuja)- Arašíd, karamel a čokoláda (Snickers)- Bilá a mléčná čokoláda (Kinder)- Palone masełko- Tvaroh s borůvkou- Slaný karamel- Růžový panter (bílá broskev, malina, růžový grep)

Květinové zmrzliny

První Máj je květinové zmrzliny čas. Motýlí květ na smetanovém základě se opět vrací po roce do naší vitríny. Opravdu nezvyklá přírodní barva a jemná chuť této limitované edice bude zdobit naší vitrínu dokud se nevyprodá a nahradí ji další květinová zmrzlina. Tento trend budeme udržovat celý měsíc, tak snad nám konečně bude počasí přát.

Dračí ovoce

Oceláři slaví svůj zlatý hattrick a vše si zaslouženě vybojovali svou dračí silou. My sice dračí sílu nemáme, ale můžeme vám nabídnout dračí zmrzlinu. Stejně jako minulý rok, tak i letos si můžete vychutnat sladké vítězství na kornoutu. Dračí ovoce, je příjemně sladké a osvěžující a my jsme se přesně tyto vlastnosti snažili přenést do naší řemeslné zmrzliny. Přijďte si dát naši limitku už od 10:00. Rádi vám naložíme do kornoutku, kelímku ale i se sebou do termoboxu.  

Ovesná kaše s jablíčky a medem

Toto je první příchuť nové série zmrzlin zakládající pětky Kopečkové. Hlavním záměrem bylo vytvořit nějakou speciální příchuť, a taky jednotlivě představit každého zmrzlinového nadšence našeho rodinného gangu. Začínáme u Adama, který si vybral jeho oblíbenou snídani, tedy ovesnou kaši s jablky. Vytvořit tuto zmrzlinu bylo velká výzva, ale Adam se s tím popral na jedničku. Stejně tak, jak skvěle zvládá všechny zmrzlinové dorty a nanuky. Cukrařině se věnuje už od časů střední školy a absolvoval několik brigád i školení v tomto oboru. Ti, kteří ho potkali za vitrínou se mohli již sami přesvědčit, jak ho tato práce nesmírně naplňuje.

TOP 5 Oblíbených věcí: Film: Interstellar, Jídlo: Sushi, Hudba: Imagine Dragons, Kniha: Píseň Krve, Zmrzlina: Pistácie z Bronte a Ovesná kaše 

Velikonoce v Kopečkové!

Velikonoční speciál! Už od samého začátku jednou za čas uděláme speciální vitrínu. Necháváme se inspirovat sezonními chutěmi a svátky. Letos je naše velikonoční nadílka hodně pestrá.

 Základní dvanáctku tvoří:- Mascarpone s malinou a malinovým variegatem (Novinka)- Vanilkový rohlíček (oblíbený nanuk se stává kopečkovou zmrzlinou)- Perník s povidly a tmavou čokoládou- Arašíd, karamel a mléčná čokoláda alias Snickers- Mléčná a bílá čokoláda alias Kinder- Mrkev s pomerančem a citrónem- Mango- Jahoda- Palone Masełko- Zlatý karamel se zlatou čokoládou- Sváteční tvaroh s rozinkami v rumu- Vaječný likér s čokoládou. Jedná se o limitovanou edici a prodej začíná dnes od 10:00. Kopečky vám můžeme dát na kornout nebo s sebou do termoboxu. 

Rodina Kopečkovic

Začínáme sezónu číslo 3!

Původně jsme chtěli kopečkovat od 1.4., ale váš velký zájem o nanuky se projevil na rychlém vykoupení všech zásob. Neděli začínáme teda s prodejem naši řemeslné zmrzliny. Jelikož ceny energii a surovin se v poslední době prudce zvedly, museli jsem i my reagovat zvýšením cen našich výrobků. Kopeček tak bude za 30 Kč, zvedá se i cena termoboxu, ale kornoutky zůstávají na stejné ceně. Samozřejmě neradi zdražujeme, ale abychom mohli vyrábět zmrzlinu ve stejné kvalitě jako poslední dva roky museli jsme na toto rozhodnutí přistoupit. Děkujeme za pochopení a už se těšíme na vaši návštěvu.


 Tým Kopečková 

Den svatého Patrika 2022

Minulý rok jsme vyrobili Guinness pivní zmrzlinu a letos jdeme do nanuku. Úkol zněl jasně. Nanuk musí být zelený. Jelikož nechceme používat umělá barviva, tak jsme zvolili japonský zelený čaj matcha, kterým jsme obarvili bílou čokoládu. Sladkost čokolády, hořkost, trpkost a lehce oříšková chuť Guinnessu tvoří překvapivě výbornou kombinaci, kterou musíte ochutnat. 

MDŽ!

U srdíček ještě chvíli zůstaneme. Vytvořili jsme je speciálně na mezinárodní den žen, který bude 8.3. Jedná se o poslední sezonní nanukiéru, protože koncem března už bychom chtěli opět kopečkovat. Nanukiéra se skládá z 5 druhů nanukových srdíček: Mulťák v marakujové čokoládě Valrhona, Ruby čokoláda v ruby čokoládě Callebaut, Pistácie v bílé čokoládě s pistácií, Kokos a mandle v malinové čokoládě Valrhona, Višeň s griotkou v tmavé čokoládě. Pokud byste si ji chtěli objednat, tak nám napište zprávu nebo se zastavte na naši prodejně.

Soutěž o valentýnskou nanukiéru!

Což takhle dát si soutěž? Naše předposlední nanukiéra v této nanukové sezóně bude inspirovaná Valentýnem a právě o ni si zasoutěžíme. Pak ji můžete darovat třeba své drahé polovičce, rodičům nebo dětičkám .Oproti minulému roku jsme vymysleli nové příchutě.2x Jahoda se smetanou v jahodové čokoládě Valrhona, 2x malina s čokoládou v malinové čokoládě Valrhona, 2x višen s griotkou s tmavou čokoládou Callebaut a liofilizovanou višní, 2x růžový panter (broskev, malina, grep) v ruby čokoládě Callebaut a 1x růže v ruby čokoládě Callebaut. Všechny nanuky jsou bezlepkové. Pravidla soutěže najdete na našem Instagramu a Facebooku. Sputěžíme do 26.1.2022.

Výroba mini nanuků

Rok 2022 se nám rozběhl a my po menší pauze začínáme tvořit novinky. V nejbližších dnech představíme další nanukiéru a vy už můžete tipovat, jaká to bude. Jak vůbec takový vlastnoručně vyrobený nanuk vzniká? Vše začíná u surovin, kdy z mléka, cukru, smetany a jahod uděláme zmrzlinový základ, který následně vymícháme ve zmrzlinovém stroji. Hotovou zmrzlinu pak ručně plníme do silikonových forem, kde jsou již vložena malá dřívka. Naplněnou formu vložíme do šokéru. Ten zmrzlinu vychladí až na -40°C a následně z forem můžeme vytáhnout skoro hotové nanuky. Dalším krokem je čištění od přebytečné zmrzliny. Vše pak zakončíme namáčením nanuků do čokolády. V tomto případě jsme použili speciální jahodovou čokoládu značky Valrhona, původem z Francie. Tato čokoláda je uznávána těmi nejlepšími cukráři na celém světě a skvěle se hodí právě ke smetanovo-jahodové zmrzlině. Dohromady tvoří vynikající nanuk, který si již brzo budete moct vychutnat v limitované edici nanukiéry.

Úžasný rok 2021

Všechno nejlepší a zmrzlinové v roce 2022 vám přeje celý tým Kopečkové! Na další rok máme spoustu dalších nápadů a experimentů, takže se máte na co těšit .

Otevírací doba přes svátky


Nanukové vánoční cukroví

11.11.2021

Vánoční nanukové cukroví! Po roce se opět vrací, velmi oblíbená nanukiéra, která obsahuje 12 malých nanuků, které jsou inspirovány Vánocemi . Co nanukiéra obsahuje? 2x Vanilkový rohlíček, 2x Perníček s povidly, 2x Bailey's, 2x Rumová koule, 2x Likérová špička a 2x Punč. Nanukiéru si můžete objednat telefonicky 739011123, přes direct zprávu, vyzvednisi.cz (https://vyzvednisi.cz/kopečková-rodinnázmrzlinárna). Objednávat můžete do 16.12 a vyzvedávat do 23.12. Takže neváhejte, náš kalendář se plní . O každé příchutí se ještě zvlášť rozepíšeme.

Ruská zmrzlina

2.11.2021

Ruská zmrzlina je zpátky! Samozřejmě ručně vyráběna z naší zmrzliny. Tentokrát jsme nezvolili smetanovou zmrzlinu, ale naší oblíbenou příchuť zkaramelizovaného másla PALONE MASEŁKO.  

Nová otevírací doba

20.10.2021

Máme otevřeno celý podzim i zimu! Spousta lidí ještě neví, že naše zmrzlinárna je otevřena celoročně. Což chápeme, protože většina zmrzlináren v Česku má zavřeno a tady v okolí snad všechny. Naše otevírací doba je sice zkrácená, ale pokud si objednáte nanuky přes vyzvednisi.cz (link v biu), telefonicky, messenger nebo přes instagram, můžeme se domluvit i na jiném čase vyzvednutí než je na otevírací době. My jsme tady přes týden od brzkých hodin, takže vám to vždy můžeme vydat . 

Mandle, kokos a malina

16.10.2021

Tento týden přibyly do vitríny velké nanuky. Tady tento znáte už z minulého roku, ale trochu jsme ho vylepšili. Mandlová a kokosová zmrzlina s malinovým jádrem v mandlové francouzské čokoládě s opraženými mandlemi. Takže pokud hledáte ideální dezert po víkendovém obědě, tak pro vás máme favorita. 

Změna ve vitríně

13.10.2021

Nanuky jsou zpátky v naší vitríně! Postupně doděláváme velké nanuky, aby byl výběr co nejpestřejší. Letos se je snažíme ještě více vytunit takže používáme francouzskou čokoládu Valrhonu, která nabízí spoustu speciálních čokolád bez barviv a taky tvoříme vlastní kombinace s lyofilizovaným ovocem. Pro alergiky na laktózu máme nanuk mango v tmavé čokoládě a jahodu v tmavé čokoládě. Ve výběru je pak limitována edice halloweenské nanukiéry, kterou si můžete zakoupit pouze do konce tohoto měsíce. Pak máme i stálou, která obsahuje 12 různých druhů mini nanuků. Těšíme se na vaši návštěvu jsme tady od úterý do neděle od 10:00-17:00

Halloweenská nanukiéra

7.10.2021

Na konci tohoto měsíce se slaví tento spíše zahraniční svátek . A u nás bude Halloween celý říjen. V limitovaném setu 12ti nanuků najdete 4 druhy, a to jsou: Pumpkin spice latté - Dýňová zmrzlina, káva a koření vše obaleno mléčnou čokoládou s kávou. Pistácie - Kvalitní pistáciová zmrzlina v marakujové čokoládě ozdobena dekorací z belgické čokolády. Bloody nanuk - Krvavý pomeranč a granátové jablko v tmavé čokoládě, a to všechno ještě zalito malinovou čokoládou Dračí ovoce - Zmrzlina z dračího ovoce v bílé čokoládě se sušeným dračím ovocem. Koupit si tuto nanukiéru můžete již zítra! Také si ji můžete objednat jak na https://vyzvednisi.cz/kopeckova-rodinna-zmrzlinarna, tak telefonicky na +420739011123 anebo nám napište do zpráv na Facebooku nebo Instagramu. Můžete objednávat do 28.10.Počet nanukiér je omezen a může se vyprodat již před Halloweenem. Jde pouze o limitovanou edici, a proto doporučujeme abyste si tu svou pořídili co nejdřív.

Nanuky jsou zpět!

1.10.2021

Opět nezůstáváme jen u kopečkování, ale od zítra (1.10.) se vracejí nanuky. Zatím si u nás můžetekoupit nanuky v celé sadě. Nanukiéra obsahuje 12 mini nanuků každý jiné příchutě. Koupit si jimůžete u nás ve stánku anebo si ji můžete objednat na https://vyzvednisi.cz/kopeckova-rodinna-zmrzlinárna a poté vyzvednout.Nová nanuková sezóna sebou přinese spoustu novinek, jak co se týče ceny, tak příchutí, vylepšenýchpostupů i surovin, a hlavně máme z minulé sezóny ranec zkušeností.Jak už víte nanuky vyrábíme ručně, z našich receptur a kvalitní zmrzliny u které používáme jak ovoceprvní třídy, tak mléko od farmáře, čokoládu z Belgie a tak dále. Proto abychom nanuky vůbec mohliv této sezoně vyrábět tak jsme museli zvednout cenu. Jeden mini nanuk tak vyjde na 39 Kč a velký na79 Kč.Další novinkou jsou pak nové čokolády. Zůstali jsme u skvělé belgické čokolády z Callebautu a přibralinovou francouzskou Valrhonu, kterou používají ti nejlepší mistři cukráři na světě. Její specialitou jsoupak například malinová, mangová anebo jahodová čokoláda, kde nejsou žádná aromata ani barviva as naší zmrzlinou tvoří úžasné duo. Jen chceme upozornit, že tyto čokolády mohou obsahovat stopymléka.Poslední novinkou, o které už jsme psali jsou pak nové receptury zmrzliny. Díky novým školením azkušenostem teď děláme zmrzlinu méně sladší. Chutě jsou autentičtější a výraznější a skvěle ladís čokoládou.Velké i malé nanuky bude postupně nahrazovat kopečkovou zmrzlinu a my už se těšíme co nás zasenapadnou za šílenosti. Další speciální nanukiéra bude Halloweenská, kterou si už brzo budete moctobjednat.Moc se těšíme jak na vaši návštěvu, tak i na vaše recenze na nanuky.Tým Kopečková

Pumpkin spice

24.9.2021

Pumpkin spice cafe.Naše podzimní limitka .Kombinace dýně, espressa a různých druhů koření k sobě náramně ladí a pro podzim je jako stvořená . 

Tiramisu

17.9.2021

Dezert tiramisu ve zmrzlinové podobě.Mascarpone, piškoty namáčené v kávě a amarettu a kvalitní kakao tvoří úžasnou kombinaci. Zmrzlina je pak bezlepková jako všechny naše zmrzliny .Další specialitou, kterou jsem opět vyrobili je smetanová zmrzlina Rum Don Papa s rozinkami namáčenými právě v tomto úžasném rumu.Zastavte se a naberte si tyto a mnoho dalších speciálních příchutí na páteční večer nebo jako víkendový dezert do termoboxu.  

Konec léta 

28.8.2021

Léto se nám pomalu blíží ke konci, a tak i kopečková sezóna. Letos jsme si užili hodně zmrzlin z čerstvého ovoce, a taky jsme udělali několik zajímavých novinek. A k těm nejlepším se budeme v září vracet. Od října samozřejmě nanuky a nanukiéry a taky další soutěže. 

Čas čerstvého ovoce

12.8.2021

Letos na zmrzlinářův blog moc nezbývá čas a to bude tím, že jsme často ve výrobě hlavně kvůli čerstvému ovoci. Což nám vůbec nevadí, protože letošní úroda je naprosto úžasná a je to pro nás takový zmrzlinařův sen . V dalších týdnech se tak můžete těšit na broskve, bílý rybíz s červeným rybízem, borůvky se zakyskou a další... Přijďte se osvěžit naší řemeslnou zmrzlinou. Můžete si ji dát do kournoutu, kelímku nebo do termoboxu na doma .Moc se těšíme! Tým Kopečková 

Duhový dort

7.8.2021

Duhový zmrzlinový dort od našeho cukráře Adama. Spojení jahody, maliny a manga je ideální osvěžující dezert na každou letní oslavu Dále pak mramorový dort kde je použita jahodová z jogurtem a nebo třeba celý čokoládový s jahodou uvnitř. Cena je 650 Kč za 1kg dort, který rozdělíte na 8 porcí. Pro objednávku stačí napsat zprávu do zpráv nebo zavolat na číslo 739011123 kde s vámi vše postupně doladíme. Dort objednávejte minimálně týden dopředu  

Lesní borůvka

31.7.2021


Milujeme lesní borůvky a ještě více pak borůvkový sorbet a smetanu s borůvkami.
Ve vitríně se taky dneska objeví meruňka z Moravy a meruňka s českým tvarohem 😍 

Angrešt

24.7.2021


Série zmrzlin ze zahrádky pokračuje. 😀 I když se naše lesní jahoda včera vyprodala, nemusíte být moc smutní, protože v několika dalších dnech představíme další limitované příchutě ze zahrádky nebo lesa. Dnes bude ve vitríně angrešt a červený rybíz 😊.
PS od admina: Ja angrešt vůbec nemusím, ale ve zmrzlinové formě bych ho mohl sníst hromadu. 

Lesní jahoda

23.7.2021


LESNÍ JAHODA - Limitka všech limitek je tady!
Tento úžasný lesní plod jsme zpracovali do jedné z nejvzácnějších zmrzlin, které jsme zatím vyrobili. Neočekávejte však sladkou jahůdku, ale autentickou, sebevědomou, aromatickou a mírně nahořklou lesní jahodu. 🍓❤
Dnes máme opět otevřeno od 10:00 do 18:00. Naši řemeslnou zmrzlinu vám rádi dáme jak do kornoutku nebo misky tak do termoboxu na párty nebo domů 😁. 

Mezinárodní týden zmrzliny

16.7.2021

Letos mezinárodní den zmrzliny bude v pondělí, kdy máme zavřeno. Proto jsme se rozhodli jej u nás spustit už od pátku. Ve vitríně tedy najdete naše dvě autorské zmrzliny, několik populárních příchutí a taky sezonní limitované příchutě. ❤🍦
12tka příchutí ve vitríně:
- Bílá čokoláda s červeným rybízem a červeným pepřem (autorská zmrzlina z čerstvého červeného rybízu a s kuličkami aromatického červeného pepře)
- Mléčná čokoláda s bílou čokoládou (vrací se opět po dětském dnu, kdy měla velký úspěch)
- Sváteční tvaroh (jako náplň do koláčů, bonus jsou pak rozinky namočené v kvalitním rumu)
- Arašíd s karamelem a čokoládou (tohle je kombinace snů)
- Levandule (smetanový základ a levandule od Levandule v kopci tvoří úžasnou aromatickou zmrzlinu)
- Palone masełko (zkaramelizované máslo 😍)
- Růžový panter (další autorská zmrzlina, kterou jsme vymysleli minulý rok. Bílé broskve + červený grep + malina = úžasný osvěžující sorbet)
- Mojito (oblíbený drink, z kvalitního rumu Bacardi, limetek, třtinového cukru a hodně máty)
- Citrón, Jahoda, Malina, Mango maracuja (vyrobeny z čerstvého ovoce)
Všechny naše zmrzliny jsou bezlepkové, sorbety jsou veganské a na smetanové zmrzliny používáme mléko od místního farmáře. Tak se zastavte oslavit zmrzlinové dny, moc se na vás těšíme! ❤
Tým Kopečková

Levandulová

15.7.2021

Levandule.
Jako minulý rok máme opět tyto voňavé květy od malé farmy v Milíkově @levandule_v_kopci. Tato aromatická a krásně zbarvená zmrzlina je limitovaná na 6 vaniček a opět bude k mání zase za rok. 😊 Jako vždy máme otevřeno od 10:00-18:00. 💜

Palone masełko

3.8.2021

Naše autorská zmrzlina na smetanovém základu ze zkaramelizovaného másla se vrací po nějaké době opět do vitríny. Chceme totiž oslavit mezinárodní den zmrzliny který je 19.7.🍦🥳 My si z toho uděláme spíše takový mezinárodním týden zmrzliny, protože v průběhu týdne budete moct ochutnat naše autorské a sezónní příchutě. Těšíme se na vás! ❤️ 

Venetto

7.7.2021

Granita Venetto🍋
Citronový sorbet s vodkou a proseccem. Ideální osvěžení do teplého počasí . Jedná se o velmi oblíbený nápoj Benátčanů a doufáme, že se stane o oblíbeným mezi Třinečáky.

Jahodový týden

4.7.2021

Po roce vítáme JAHODOVÝ TÝDEN. 
S jahodami to ze začátku sezóny vypadalo výborně. Byly čisté, voňavé a chuťově naprosto úžasné. Ale pak do Polska (odkud si je necháváme vozit) přišly silné bouřky a zničili velké množství úrody.
Takže letos jenom 4 druhy a je to velmi limitovaná edice. Pokud se nám podaří sehnat krásné čerstvé jahody, tak budeme postupně vyrábět další.
Mezi naši limitku z čerstvých sezonních jahod patří: Jahody se smetanou, jogurt s jahodami, jahoda a prosecco s jahodami.
Těšíme se na vás jako vždy od 10:00-18:00 ❤️

Vanilka z Madagaskaru

20.6.2021

Vanilka - tu naši máme z Madagaskaru, kde se pěstuje podle odborníků i nás ta nejvoňavější a nejlepší odruda vanilky. V kombinaci s mlékem od farmáře a trochu kouzel našich zmrzlinařů vzniká úžasná zmrzlina na smetanovém základu, které se ani my sami nemůžeme pořádně nabažit

Rebarbora

18.6.

Rebarboru u nás máme vždycky jen pár dnů v roce. Takže kdo ji ještě nezkusil, tak ma šanci to napravit. Ještě pár vaniček máme  

Den otců

18.6.2021

V neděli je Den otců a chtěli jsme tuto příležitost využít na představení dlouho plánovaných nových příchutí. První je RUM DON PAPA. Kvalitní filipínský melasový rum odpočívá v dubových sudech až 7 let, výsledná chuť je pak cítit po vanilce, medu a kandovaném ovoci. Abychom ještě vylepšili už tak speciální zmrzlinu, namočili jsme si na pár týdnu rozinky do tohoto úžasného rumu. Druhou novinkou je pak ČOKOLÁDA S WHISKEY GLENFIDDICH. Na tuto zmrzlinu jsme použili single malt whiskey Glenfiddich, která zraje v dubových sudech 12 let. S čokoládou pak tvoří dokonalý tým. Tak přijďte ochutnat nebo si naložit do boxu pro zpříjemnění teplého víkendu  

Lískový ořech z Piemonte

11.6.2021.

Jak už víte, jednou z našich priorit je vyrábět pro vás vše v co nejvyšší kvalitě. Jedna z příchutí, kterou jsme mohli vyrobit ještě kvalitněji, je lískový oříšek. V Italském regionu Piemonte jsou oblasti v kopcích blízko Alp, které jsou ideální právě pro pěstování toho nejlepšího ořechu na světě. Mezi cukrářskými odborníky je považován za nejlepší hlavně díky jeho kulatosti jádra, chuti, vůni a dlouhé trvanlivosti. Označení CHZO pak zaručuje uživatelům a spotřebitelům kvalitu a autentičnost produktu. My jsme vám tento úžasný ořech přetvořili do zmrzliny, takže přijďte ochutnat, moc se na vás těšíme. 

Polské jahody

10.6.2021

Konečně jsme se dočkali pěkných jahod z Polska. Včera přivezené a zpracované. Přes noc si odpočinuly v mrazáku a dnes bude jahodová zmrzlina ve vitríně. 

Uzená

7.6.2021

Představujeme vám naši novinku! ZAUZENOU SLANOU MANDLI S POVIDLY. S uzením nám pomáhal šéfkuchař Krzysztof Sajdok a byla to teda mandle k rozlousknutí. Naším cílem bylo dosáhnout autentické chutě, která by ve zmrzlině nezanikla. Vše je podtrženo povidly, které jsou podomácku vyrobeny. Výsledek bude již zítra ve vitríně. 

Den dětí

1.6.2021

Zítra nás čeká den dětí! To znamená spoustu nových příchutí. Můžete se těšit na již zmíněnou vegan gianduiu, která je pouze z avokáda, datlové pasty, kakaa a lískových oříšků. Mezi další novinky patří bílá a mléčná čokoláda inspirovaná čokoládou Kinder, tvaroh s čokoládou, arašídy s čokoládou a karamelem (nebo také Snickers) a poslední novinkou je pak gianduia s oříškama v karamelu. Návrat hlásí vanilka s malinou, která byla minule velmi rychle vyprodaná. Celou vitrínu pak doplní sorbety - mango, jahoda, malina, černý rybíz a pro rodiče prosecco s jahodami a yuzu. Přijďte ochutnat naše novinky i stálé příchutě v nabídce.

Vegan gianduia

30.5.2021

Den dětí se blíží a my jsme chtěli vytvořit zmrzlinu, která by byla bez bílého cukru a navíc veganská. Přece jen všichni laktózu nesnesou, a tak jsme začali vyvíjet VEGAN GIANDUIU. K výrobě této zmrzliny jsme použili pouze 4 ingredience, a to: avokádo, kakao, datlovou pastu a lískový ořech. Již 1.6. ji budete moct vyzkoušet. 

Gastromapa Lukáše Hejlíka

21.5.2021

Jsme v knížce! Jmenuje se 555 - Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka. My tímto děkujeme Lukáš Hejlík a jeho týmu, že nás zahrnuli do tohoto projektu. Knížka je plná (gastro) výletů, takže je ideální inspirací na nadcházející letní výlety. Několik výtisků máme i u nás v Kopečkové.PS: Jsme připraveni i na ty, co sbírají do knihy razítka

Slavíme první rok!

15.5.2021

Kopečková slaví první narozeniny, a proto je čas ten první rok nějak shrnout. Jaký byl? Totálně šílený! Byl to rok plný změn, nových zkušeností, učení, poznávání a hlavně dělání zmrzliny. Děkujeme všem, kteří nás v této cestě podporují. Každému zákazníkovi, zaměstnanci, rodině a přátelům. Bez vás by ta oslava tak sladká a usměvavá nebyla.  

Den matek!

7.5.2021

Všechny maminky si zaslouží být oslavovány každý den, ale už tuto neděli je k tomu speciální příležitost - den matek. Již od zítra (sobota 8. 5.) bude ve vitríně speciální příchuť, kterou jsme na jejich oslavu připravili, a tou je prosecco s jahodami a citrusem yuzu. Tato osvěžující kombinace je zároveň ideální pro nadcházející slunečné dny. Zmrzlinu vám rádi zabalíme do našich luxusních termoboxů, které vám můžeme převázat stuhou a máme i přáníčka. Tak všechno nejlepší, maminky!

Čoko chilli

2.5.2021

Třešnička na dortu? U nás habanero na čokoládě a hlavně v čokoládě. Pořád se učíme novým věcem a dlouho jsme zkoumali, jak vylepšit naši čoko chilli příchuť . Místo koření chilli jsme koupili papričky habanero a výsledek můžete vyzkoušet už v následujících dnech. Prvně ucítíte belgickou čokoládu a následně vás začne příjemně pálit v puse. Máte rádi čokoládu s chilli? Dali jste si tuto příchuť již u nás?  

První Máj, zmrzliny čas.

30.4.2021

Byl první Máj, zmrzliny čas. Jelikož začíná květen, máme pro vás připravené čtyři speciální květinové příchutě: růže, motýlí květ, pomerančový květ s Campari a ibišek s bergamotem. Přijďte ochutnat již zítra k nám. 

Zázvor

23.4.2021

Náš nový člen týmu a naše nová příchuť ZÁZVOR. V tomhle proměnlivém počasí vás pořádně nakopne. Je inspirovaná ginger shotem a co v ní všechno najdete? Zázvor, chilli, med, kurkumu, kokosovou vodu, citrónovou trávu a limetku. Zmrzlinu jsme navíc udělali bez bílého cukru. 

Dračí sílá z dračího ovoce.

17.4.2021

A jdeme do finále! Už dlouho jsme přemýšleli nad nějakou zmrzlinou, která by mohla být spojena s naším rodným městem. Jedním ze symbolu našeho hokeje je Drak, a právě proto nás napadlo udělat zmrzlinu DRAČÍ OVOCE. Barvu má opravdu úžasnou a je sladká jako vítězství .O žádnou spolupráci s HC Oceláři Třinec se sice nejedná, ale i tak jsme rekrutovali dva malé talentované oceláře na propagaci. 

Tiramisu

3.4.2021

Sice to nevypadá na kornout v ruce, ale právě proto jsme na tyto chladnější dny vybaveni termoboxy. Do nich si můžete vzít třeba naše zmrzlinové tiramisu, které je vyrobeno z kvalitního mascarpone, bezlepkových piškotů a belgického kakaa. Pro nás ideální dezert na sváteční dny.Společně s tím si můžete vybrat i další velikonoční příchutě: vanilku s malinou a bílou čokoládou, sváteční tvaroh, zlatý karamel, slaný arašíd, čokoládu s pomerančovou salsou, mojito, růžového pantera, jahodu, malinu, lesní směs a mrkev s limoncellem a broskví.  

Velikonoce v Kopečkové

2.4.2021

Naše velikonoční vitrína je připravena a již zítra 1. 4. se můžete těšit na 6 zcela nových příchutí. Zlatý karamel, sváteční tvaroh s rozinkami, čokoláda s pomerančovou salsou, tiramisu (bezlepkové), vanilka s bílou čokoládou a malinou a náš letošní úlet: mrkev s limoncellem a broskví. Velký návrat pak hlásí MOJITO a naše autorská zmrzlina RŮŽOVÝ PANTER. Tyto příchutě pak doplní lesní směs, jahoda, malina a slaný arašíd. V pátek 2. 4. máme bohužel zavřeno kvůli vládním nařízením, ale můžete si zítra přijít koupit zmrzlinu do termoboxu s sebou Těšíme se na vás!  

Letní otevírací doba!

1.4.2021

Přecházíme na letní otevírací dobu! Letos jsme se rozhodli mít otevřeno od 10:00 do 18:00. Samozřejmě pokud bude hezky, tak budeme mít otevřeno i déle . Pondělí tradičně zůstává zavřeno.A jak to bude vypadat o Velikonocích? V pátek 2. 4. máme z nařízení vlády zavřeno. V sobotu, v neděli i v pondělí OTEVŘENO. Jinak na fotce můžete vidět jednu z našich posledních novinek - termobox s dvanácti oddělenými místy na samostatné kopečky. Jednotlivé příchutě si můžete vybrat dle libosti a vytvořit si tak vlastní zmrzlinovou "bonboniéru", k čemuž nás inspirovala naše zmrzlinová nanukiéra.

Den Svatého Patrika

16.3.2021

Jak jsme avizovali v dřívějším příspěvku, chceme se tento rok inspirovat mnoha světovými svátky k vytváření nových příchutí zmrzliny a zítra, 17.3., se slaví Den Svatého Patrika ke kterému patří neodmyslitelně zelená barva a pivo . Proto jsme se rozhodli, že vyslyšíme prosby štamgastů blízké hospody u Švejka a konečně jsme vyrobili zmrzlinu s příchutí piva, konkrétně z Guinnessu. Irské pivo Guinness je známo pro svou hořkou chuť s lehkým nádechem ořechů, takže si myslíme, že se náramně hodí právě jako zmrzlina. Další speciální příchutí vymyšlenou pro Den Svatého Patrika je pak zelené smoothie, do kterého jsme použili kiwi, řapíkatý celer, špenát, limetku, mátu a zelené jablko. Obě dvě zmrzliny jsou pak bez sacharózy (bílého cukru). 

Mezinárodní den žen

5.3.2021

Kopečkování probíhá v plném proudu a my vracíme do vitríny naše i vaše oblíbené příchutě . Jednou z nich je prosecco s jahodami kterou jsme upravili a vyrobili ji bez bílého cukru. Chtěli jsme tímto zároveň oslavit nadcházející mezinárodní den žen, takže neváhejte a obdarujte ženy kolem sebe termoboxem plným zmrzliny. Letos bychom se chtěli více zaměřit na speciální národní i mezinárodní svátky a rozhodně se tak máte na co těšit.  

Zlatá čokoláda

10.2.2021

Valentýn se blíží a naše limitovaná edice valentýnských nanukiér se už vyprodala, za což vám moc děkujeme! Ale nebojte, pro ty, na které se nedostalo, máme novinku a tou je nová příchuť ZLATÝ KARAMEL. Tuto novinku jsme vymysleli při bádání po různých nových druzích čokolády a právě naše oblíbená belgická značka Callebaut vyrobila speciální GOLD čokoládu s karamelovými tóny, kterou jsme pro tento nanuk vybrali. Uvnitř se pak skrývá karamelová zmrzlina, takže tento nanuk je opravdová karamelová bomba pro vaše zlatíčka. Tento nanuk si společně s dalšími třemi příchutěmi, které byly součástí valentýnské nanukiéry (růže, višeň s griotkou, růžový panter), můžete již zítra koupit u nás v Kopečkové. Tyto čtyři druhy nanuků nebude možné objednat přes vyzvednisi.cz. 

Valentýnská nanukiéra

24.1.2021

Už v době, kdy se ještě prodávalo vánoční zmrzlinové cukroví, jsme začali přemýšlet nad novou speciální edicí nanukiéry.Po dlouhém testování, zkoušení a zdokonalování bychom vám rádi představili valentýnskou nanukiéru, která obsahuje opět několik nových příchutí. Set se skládá z 9 nanuků ve formě srdce: 1x smetanová zmrzlina z jedlé růže v čokoládě ruby (speciální růžová čokoláda bez barviv) zdobená okvětními lístky růže, 2x růžový panter (sorbet z broskví, malin a růžového grepu) v čokoládě ruby, 2x višňový sorbet s griotkou v hořké čokoládě zdobené sušenými malinami, 2x smetanová zmrzlina gianduia (nutela) v mléčné čokoládě zdobená lískovými oříšky, 2x zmrzlina z mandlí a kokosu v bílé čokoládě zdobená kokosem. To vše v termoboxu (zdarma) převázané červenou stuhou. Na speciální nálepku je možno dopsat přání. 

Nové nanuky

19.1.2021

Nové druhy jsou tady! Již pár dnů si u nás můžete koupit nové příchutě mini nanuků. Oblíbený after eight (máta s čokoládou), černý rybíz, káva v karamelové čokoládě, pistácie a taky marcipán vegan. Kterou další novou příchuť nanuků byste rádi uvítali v naší vitríně? 

Šťastné a veselé

24.12.2020

Dnes máme čas si vychutnat naše vánoční zmrzlinové cukroví a jsme rádi, že nejsme sami, protože vás bylo opravdu hodně, kteří si u nás cukroví koupili. Sami jsme nečekali takový úspěch a motivuje nás to v další kreativitě. Přejeme vám, abyste si užili vánoční svátky v kruhu těch nejbližších a taky vám děkujeme za přízeň v roce 2020, který byl pro nás zlomový a přejeme vám úspěšný rok 2021.

Vánoční otevírací doba

21.12.2020

24. - 26. 12. zavřeno

27. - 30. 12. otevřeno 12:00 - 16:00

31. 12. - 1. 1. zavřeno 

Slaná zmrzlina

16.12.2020

Slibovali jsme vám do konce roku opravdovou šílenost, a tak jsme připravili silvestrovské zmrzlinové menu pro největší zmrzlinové nadšence. Slané chuťovky. Tyto netradiční zmrzliny jsme si neuměli představit kopečkovat, a ani nám to nedávalo smysl. Pak jsme ale začali dělat nanuky a ruskou zmrzlinu a napadlo nás udělat pár slaných chuťovek v podobě zmrzliny, které by se hodily na nějakou párty nebo silvestrovskou oslavu. Samozřejmě v šesti lidech. Toto zmrzlinové menu se skládá ze zmrzliny z uzeného lososa s citrónovo-koprovým dipem, ze zmrzliny ze sýra parmigiano reggiano s hruškovým dipem, ze zmrzliny z gorgonzoly s fíkovým dipem a nakonec ze zmrzliny z kvalitní šunky s křenem. Všechny druhy jsou vloženy mezi dva krekry TUC. Jelikož do zmrzliny používáme speciální cukry s nízkou sladivostí, tak výsledná chuť zmrzliny je přirozená a odráží autentickou chuť surovin, které jsme použili. Nechte si chutnat.Objednávat můžete již nyní, výdej pak bude možný od 28.12.

Máme otevřeno

2.12.2020

Od zítra (3.12.) máme znovu otevřeno! Najdete nás v našem stánku od 12:00 do 16:00 (út-ne). Mimo to si ale stále můžete objednat přes vyzvedisi.cz nebo telefonicky na 739011123 naše dobroty a přijít si je vyzvednout anebo vám je v době 16:00-19:00 přivezeme, takže rozvoz stále funguje. Těšíme se na vás.

Vánoce se blíží!

23.11.2020

Dnes pro vás máme další novinku, a tou jsou dárkové poukazy. Minimální částka je 200 Kč, ale jinak je volba částky na vás, stačí když do poznámky na vyzvednisi.cz zadáte vámi požadovanou částku, poukázky si taky můžete koupit na naší prodejně (Třinec, Dukelská 751) nebo telefonicky na +420739011123. Dárková poukázka je ideální vánoční dárek jak pro stálé zákazníky Kopečkové, tak pro ty, kteří u nás ještě nebyli. Poukázku pak můžete využít na nanuky, kelímky, dorty nebo v létě na kopečkovou.

Zmrzlinové cukroví

21.11.2020

Máme pro vás první vánoční překvapení. Jedná se o vánoční zmrzlinové cukroví, které je pouze na objednávku. Objednávat můžete přes vyzvednisi.cz a do poznámky napište datum, kdy si ho budete chtít vyzvednout nebo volejte na 739011123. Zboží vydáváme od 1.12. do 23.12.2020 v naší prodejně na ul. Dukelská 751 v Třinci. Set se skládá z 12 mini nanuků: 2x vanilkový rohlíček v bílé čokoládě, 2x perníček s povidly v hořké čokoládě, 2x Bailey's v karamelové čokoládě s kávou, 2x rumová koule v hořké čokoládě, 2x likérová špička v hořké čokoládě a 2x punč v bílé čokoládě. Další vánoční novinky představíme již brzy a máte se rozhodně na co těšit. My se zase těšíme na všechny vaše objednávky.

Nanukiéra

11.11.2020

Představujeme vám NANUKIERU, což je dvanáct malých nanuků zabalených v nové termo krabičce s růžovou mašlí. Tato novinka nahrazuje naše letní degustační menu. Objednejte si ji pro sebe a vyzkoušejte tak různé příchutě nebo pošlete někomu naše zmrzlé překvapení jako dárek včetně věnování.

Kelímky

5.11.2020

Jaká je ideální představa našeho chladného podzimního večera? Sledování televize nebo čtení knížky, teplá deka a sladká dobrota. My vám teď jednu takovou představujeme. Vybrali jsme devět příchutí našich zmrzlin, naplnili je do kelímků a již od zítra si je budete moct objednat.

Rurská zmrzlina

2.11.2020

Lockdown pro nás znamená čas pro nové experimenty. Nevytváříme jen autentické a ojedinělé příchutě, ale nedávno jsme zkoušeli vyrobit ruskou zmrzlinu z naší smetanové zmrzliny. 

Halloween

28.10.2020

Zítra spouštíme prodej našich halloweenských nanuků. Vytvořili jsme celkem tři druhy, pumpkin spice cafe v karamelové čokoládě s kávou, perníkový s povidlovým jádrem v hořké čokoládě a bloody nanuk (granátové jablko, jahoda a malina v hořké čokoládě) 

Dezert ke kávě

26.10.2020

Je libo dezert ke kávě? Odteď si naše nanuky budete moct nechat dovézt v okruhu 15 km. Konečně se tak dočká Český Těšín anebo třeba Jablunkov. Objednávat můžete na webu nebo v aplikaci https://vyzvednisi.cz/kopeckova-rodinna-zmrzlinarna či telefonicky na +420739011123 od úterý do neděle 8:00-16:00. Rozvoz je vždy od 16:00 do 19:00. Osobně si nanuky můžete vyzvednout po domluvě. Jinak děkujeme všem, kteří stále objednávají, jste všichni naprosto úžasní a my vám ještě jednou děkujeme za vaši podporu!

Team Kopečková

Rozvoz 

23.10.2020

V této zvláštní době jsme se po výsledcích hlasování na Instagramu a rodinné poradě rozhodli, že když si nemůžete přijít pro naši zmrzlinu tak vám ji přivezeme my. Navíc si tak sami vyzkoušíme jestli budete mít o rozvoz zájem. Takže už od zítra se můžete těšit na naši Kopečkáru! Zatím se jedná o testovací týden a budeme jezdit pouze Třinec Terasa, Lyžbice, Kamionka, Staré město a Sosna. Objednávat můžete telefonicky na číslo +420 739 011 123 od 8:00 do 16:00 

Říjnové příchutě

11.10.2020

Podzimní novinky jsou perník s povidly a pumpkin spice kafé.

Kopečková jako zástupce našeho kraje

9.10.2020

Děkujeme za všechny rezence, vaše ohlasy nás posouvají dál a motivují nás k tomu vymyslet vždy něco nového. Nás to baví a vám chutná . Chtěli bychom s vámi sdílet naši radost z toho, že nás Lukáš Hejlík doporučil za moravskoslezský kraj v článku 14x na zmrzlinu. Nesmírně si toho vážíme a děkujeme! 

Pro otevření článku klikněte na obrázek.


Novinka, nanuky!

1.10.2020

Do vitríny se taky od října poprvé dostane naše novinka. Nanuky jsou z naší zmrzliny, ručně vyrobeny a potaženy kvalitní belgickou čokoládou. V průběhu zimní sezóny představíme mnoho druhů.

Máte se na co těšit.

Granatové jablko a fík

21.9.2020

Začíná podzim a nám se podařilo koupit čerstvé granátové jablka a zralé fíky, a tak tyto dvě příchutě můžete u nás již zítra ochutnat! Barva zmrzliny granátového jablka nám taky hezky ladí k logu. 

Švestkový týden

14.9.2020

Tady jsem si dovolil pár švestiček ze své zahrádky, jestli se neurazíte. Z naší zahrádky sice nejsou, ale jsou čerstvé a úžasné a máme je od Gorollza, což je také rodinná firma, která má svoji moštárnu a palírnu v Dolní Lomné. A teď už si představíme zítřejší sestavu švestkového týdne. Zakysaná smetana se švestkou, opilá švestka, mák s povidly, sorbet švestka a Destiny bar G-point.

Protein ve zmrzlině

13.9.2020

Dnes nás přišli navštívit fitness trenéři Lukáš Wojtyla a Kristýna Seidlová . Společně jsme probírali proteinovou zmrzlinou a dali jim zkusit naši novou příchuť protein slaný karamel. Ten obsahuje 12 % proteinu, 3,5 % tuku a je bez sacharózy (bílý cukr). Na 100 g zmrzliny to pak je 195 kcal a v jednom kopečku je pak 7,2 g bílkovin. 

Opilé ovoce

5.9.2020

Letošní hrušky jsou opravdu výborné, takže nás napadlo udělat příchuť hruškovice nebo také opilá hruška. Přijďte si dát jednu nebo dvě zdravotní.

Degustační set

27.8.2020

Ochutnejte všechny kopečky aktuální nabídky v naši vitríně.

Baileys

26.8.2020

Tak tohle je jedno velké mňam! Nedávno jsme udělali zmrzlinu z Baileys a musíme říct, že se nám náramně povedla. Takže už zítra se můžete přijít sami přesvědčit, jestli je fakt tak dobrá . Tuto příchuť doporučujeme taky do naší kopečkávy či v kombinaci s naši vylepšenou kávovou zmrzlinou, která od zítra opět k mání. 

Nová kombinace s prosecem

15.8.2020

 Jestli se vyplní zítřejší předpověď počasí, tak pro vás máme výbornou variantu na zchlazení. Opět jsme kouzlili s našim oblibeným proseccem, zdvojnásobili jeho dávku, ochutili čerstvým melounem a je to teda síla!

Borůvkový týden

5.8.2020

Fanoušci borůvek, zbystřete! Již zítra pro vás máme tři příchutě z čerstvých borůvek. Tvaroh s borůvkami, borůvková a smetana s borůvkami. Doporučujeme si je dát všechny tři na sebe pro maximální borůvkový zážitek. 

Tým Kopečková

3.8.2020

Představujeme vám náš tým, který byl založen před 31 lety a v průběhu let se rozrostl až na 5 členů. Když jsme před 10 lety vtipkovali a snili o tom, že si tady v našem rodném městě založíme zmrzlinárnu, nečekali jsme, že se to opravdu někdy splní a teď když vidíme, že se k nám vracíte znovu a znovu, tak se opravdu jedná o splněný sen. Radost nám však nedělá jen návštěvnost, ale hlavně naše zmrzlina, kterou sami neustále konzumujeme. Ta by nebyla tak výborná bez našeho hlavního zmrzlináře Marka, který se v tomto řemeslu pohybuje již přes 10 let a absolvoval mnoho školení v Itálii. Není to jen nás pět, ale i další lidé, kteří nás podporují a denně nám pomáhají, ale i vy, kteří nám dáváte energii proto dělat něco poctivě a s chutí. 

zleva: David (marketing, fotograf, expert na slaný karamel), Žaneta (výroba, prodej, kosmetika), Marek (výroba, experimentální výroba, zakladatel), Andrea (výroba, prodej, baristka), Adam (výroba, prodej, cukrář) 

G-point

31.7.2020

Velmi rádi chodíme do našeho oblíbeného Destiny bar, a tak nás napadlo vytvořit další spolupráci . Jejich skvělý osvěžující drink G-point jsme přetvořili do zmrzlinové podoby. Švestky, limetka, gin Beefeater a fazole tonka se hodí jako nová a hodně originální sorbetová příchuť, kterou si můžete už od zítra (sobota 1.8.) vychutnat u nás v Kopečkové nebo si ji můžete nechat zabalit do našich termoboxů a užít si ji třeba na párty nebo grilovačce.

Levandule

27.7.2020

Protože rádi spolupracujeme s místními nadšenci, vytvořili jsme společně s Levandule v kopci, kteří nám poskytli čerstvou levanduli, užasnou levandulovou zmrzlinu. Levandulové květy jsme obrali a přidali k nim čerstvou borůvkovou šťávu jako přírodní barvivo. Přijďte ochutnat tuhle limitovanou edici už zítra k nám do Kopečkové. 

Pepř ve zmrzlině?

25.7.2020

Určitě víte, že rádi experimentujeme, a proto nám dovolte vám představit náš nejnovější úlet. Bílá čokoláda s červeným rybízem a červeným pepřem . Jedná se o limitovanou edici a vyrobili jsme pouze jednu vaničku, která je ve vitríně právě teď. Dále jsme zkoušeli další kombinace, a tak vznikla bílá čokoláda s marakujou a chia semínky. Tato příchuť bude následovat hned jakmile vyprodáme tu s červeným pepřem. 

Kokos s čokoládou

21.7.2020

Kokos s čokoládou (Bounty) je tady, a k tomu ve veganské verzi! Přijďte ochutnat nebo si naberte domů. Je to silně návykové 

Zmrzlinový dort

20.7.2020

Už jste slyšeli o zmrzlinových dortech? Nově u nás v Kopečkové si tento úžasný dort můžete objednat na rodinnou oslavu nebo jen tak. Zmrzlinové dorty se vyrábějí pouze z velmi kvalitní zmrzliny, protože tak déle drží svůj tvar a konzistenci. Kombinací chutí je mnoho a my vám rádi pomůžeme vyladit ten nejlepší dort. Našimi favority pak jsou pistácie s malinou, jahoda s čokoládou nebo marakuja s bílou čokoládou. Vybírat můžete ze dvou velikostí. Velký dort má cca 1 kg a jeho cena je 600 Kč + 50 Kč balení. Malá monoporce (zmrzlinový zákusek) váží 80 g a stojí 60 Kč. Dort vám můžeme dovézt domů nebo si jej můžete odvést v zapůjčeném termoboxu (vratná záloha 600 Kč). 

Čerstvé broskve

8.7.2020

Tak jako každý týden se opět u nás můžete těšit na novou příchuť. Tento týden jsme koupili úžasně voňavé a chutné broskve a z těch jsme vyrobili naši zmrzlinu.

Jahodový týden

1.7.2020

Sezóna jahod je tady! Již zítra na vás čeká 5 druhů jahodových příchutí. Jahoda s mátou, jahoda se smetanou, jahoda s proseccem, tvaroh s jahodou a jahoda (80%) low carb.U jahody s proseccem jsme trochu pozměnili recepturu, což znamená více prosecca a méně jahod. Dále pro vás máme první low carb zmrzlinu bez bílého cukru (sacharózy). 

Bezinka a rebarbora

24.6.2020

Sezóna bezinky a rebarbory je v plném proudu, a to znamená, že už od zítra se na vás budou těšit u nás            ve vitríně.

Pistácie z Bronte

17.6.2020

Ciao ragazzi! Už od zítra pro vás máme novou a úžasnou pistácii z Bronte. Jedná se o nejlepší pistácii na světě, která se pěstuje na svazích aktivní sopky Etny. Ne nadarmo se ji říká "zelené sicilské zlato", nejen kvůli její ceně, ale také kvůli výraznější chuti, kterou vám ostatní druhy pistácií nenabídnou. 

Mojito

11.6.2020

Následující dny budou velmi teplé, a proto jsme připravili další speciální příchuť, a to MOJITO. Z bílého rumu Bacardi, čerstvých limet, máty a s třtinovým cukrem. Už od pátku v Kopečkové.  

Kopečkáva

11.6.2020

Nově si u nás můžete dát nejen kávu, ale i kopečkávu!          K úžasné kávě, kterou nám dodává albrechtická pražírna Cafe Eternity, vám přidáme kopeček smetanové zmrzliny. Přijďte vyzkoušet.

Matcha vegan

3.6.2020

Fanoušci matcha tea zbystřete! Již zítra si můžete tuto příchuť dát u nás ve stánku a ještě k tomu ve veganské verzi.  

Prosecco s jahodami

31.5.2020

Máte rádi prosecco s jahodami? A už jste to vyzkoušeli ve formě zmrzliny? Dnes a zítra si tuto speciální příchuť můžete vychutnat u nás! 

Den dětí 2020

30.5.2020

V pondělí tady máme den dětí, a proto jsme vyrobili spoustu zmrzliny s příchutí gianduia (v dnešní době známá jako nutella), kterou již dnes můžete ochutnat! Gianduia vznikla v období Napoleonova tažení (1796-1814), protože tehdy byl v Evropě nedostatek kakaa, a tak se turínský chocolaterier Michael Prochet rozhodl přimíchat lískové oříšky do čokolády a zbytek je historie.

Děkujeme!

17.5.2020

První víkend je za námi a my bychom chtěli poděkovat všem, kteří stihli přijít ochutnat naši zmrzlinu, někteří i opakovaně . Jsme rádi, že jste využili možnosti Kopečková To Go anebo vyzkoušeli černý kornout. My teď jdeme na výrobu další čerstvé zmrzliny a uvidíme se zase od čtvrtka!  

Otevíráme!

14.5.2020

Tak a je to tady! Vitrína je nainstalována, takže v sobotu 16.5. v 10:00 otevíráme, a to ve zkušebním provozu. Co to znamená? Zatím nejsme schopni pokrýt veškerou výrobu zmrzliny. Proto nám pomáhá zkušený a skvělý zmrzlinář z Kačic, který je pro nás velkou inspirací. Postupně vybavujeme naši zmrzlinárnu dalšími stroji, abychom sami pokryli celou výrobu. Uvidíme se v sobotu.

Stánek

4.5.2020

Dostáváme hodně dotazů na to, kde si brzy budete moct dát kopečkovou. Takto v tuto chvíli vypadá náš stánek (druhá fotka, jak vypadal před našim zásahem), který brzy dostane nový barevný polep. A proč neotevřeme hned? Bohužel z důvodu aktuální situace čekáme na vitrínu z Itálie. Doufáme, že brzy dorazí a budete moct ochutnávat.  

Brzy otevíráme

2.5.2020

Brzy otevíráme! Můžete se těšit na opravdu výbornou zmrzlinu z kvalitních surovin. V nabídce budou jak klasické příchutě (jahoda, čokoláda, vanilka), tak i pro někoho naprosto nové (mák nebo opilá švestka). Moc se na Vás těšíme.