Zmrzlina 

Zmrzlina z Kopečkové je vyrobena z vysoce kvalitních surovin. 

V naši zmrzlinárně najdete v průběhu sezóny spoustu příchutí a druhů zmrzliny. Sorbety, smetanové, alkoholové, veganské.

Používáme mléko od místního farmáře, belgickou čokoládu, vanilkové lusky, pistácie z Bronte, čerstvé ovoce a další kvalitní suroviny, které tvoří autentickou chuť naší zmrzliny. Vaříme si vlastní karamel a meleme si ořechy na vlastní ořechové másla.

Všechny receptury jsou naše a jsou vybalancovány tak aby byla zmrzlina hladká, krémová, chutná a nepřeslazená.

Naši specialitou jsou pak zmrzliny měsíce a týdenní zmrzlinové speciály nebo speciální příchutě na různé významné dny (velikonoce, den matek, den otců, den dětí, svatý Patrik, atd.)

                                        Nanuky

Řemelsná zmrzlina v nejlepší belgické a francouzské čokoládě 

Nanuky byla záležitost převážně zimy a podzimu, kde jsou k dispozici až 35 druhů různých nanuků. Na jaře a v létě je nabídka omezenější, ale stále se snažíme několik druhů vyrobit.

Postup, který při tvorbě nanuků používáme je naprosto jedinečný a k tomu abychom dosáhli dokonalosti jsme museli vyrobit několik tisíc nanuků. 

Při výrobě používáme naši zmrzliny a belgickou čokoládu Callebaut a francouzskou čokoládu Valhornu. 

Naše vitrína je rozdělena na velké a malé nanuky. Velké nanuky jsou speciální v tom, že uvnitř mají jádro, které skvěle doplňuje chuť celého nanuku. Například čokoládová zmrzlina s malinovým jádrem a tmavou čokoládou.

V průběhu roku můžete narazit na několik speciálních nanukiér. Sadu 12 nebo 9 tématických nanuků na Halloween, Vánoce a Valentýn. 

Vánoční nanukiéra je inspirována tradičním českým cukrovím, ale i dalšími vánočními sladkostmi, nápoji a zákusky. (Vanilkový rohlíček, likérová špička, linecké, perníček s povidly, a další...)

Na valentýna jsou pak naše nanuky k dispozici ve tvaru srdíček a na Halloween jsou zase ozdobeny další vrstvou čokoládou nebo čokoládovou ozdobou.