Speciality

Kopečková není jen o kopečkové zmrzlině a nanucích, ale vyrábíme další produkty z naší řemeslné zmrzliny.

Zmrzlinové dorty

Už jste slyšeli o zmrzlinových dortech? U nás v Kopečkové si tento úžasný dort můžete objednat na rodinnou oslavu nebo jen tak. Zmrzlinové dorty se vyrábějí pouze z velmi kvalitní zmrzliny, protože tak déle drží svůj tvar a konzistenci. Dále jsou pak důležité správné nástroje a hlavně správní lidé a právě náš talentovaný Adam je v tomto řemeslu opravdový mistr. Kombinací chutí je mnoho a my vám rádi pomůžeme vyladit ten nejlepší dort. Našimi favority pak jsou pistácie s malinou, jahoda s čokoládou nebo duhový dort. Vybírat můžete ze dvou velikostí. Velký dort má cca 1 kg a jeho cena je 600 Kč + 50 Kč balení. Dort vám můžeme dovézt domů nebo si jej můžete odvést v zapůjčeném termoboxu (vratná záloha 600 Kč). 

Kopečkáva

Také známá jako affogato, je kopeček zmrzliny na smetanovém základu v kávě. Kávu máme velmi rádi a bereme ji z místní pražírny v Albrechticích.  Ruská zmrzlina

Vyrobena z extra smetanové zmrzliny a vložena mezi dva oplatky. Chtěli jsme znovu vrátit ruské zmrzlině autentickou chuť a náš květ mléka (fior di latte) si z oplatkem náramně sedl.


Slaná zmrzlina

Tenhle "úlet" není pro každého. Při experimentování jsme zkusili vyrobit i slanou zmrzlinu. Parmazán s hruškovým variegatem, losos s koprem, šunka s křenem a gorgonzola s fíkem.