Nanuky

Nedílná součást zimního období

Kopečkovat nám v zimě moc nedávalo smysl. Lidé mají chuť na něco více sladkého během chladných večerů, a tak jsme dostali nápad vyrábět nanuky. Každý nanuk je ručně vyráběn z naší zmrzliny nebo sorbetu, potažen kvalitní belgickou čokoládou a je zdoben na různé způsoby. 


Druhy nanuků

Při výrobě nanuků používáme skoro všechny zmrzliny, které běžně používáme i v létě. Smetanové, veganské i alkoholové. Čokolády pak používáme belgické od bílé, hořké a mléčné po zlatou Gold a růžovou Ruby. Velikosti jsou pak dvě. Velký nanuk který má 100g a mini nanuk který má 50g.
Nanukiéra

Naše patentovaná nanukiéra obsahuje 6-12 druhů nanuků a je ideálním dárkem pro všechny milovníky zmrzliny a sladkého. Díky termoobalu vydrží i delší cestu a je velmi dobře úschovná v mrazáku.


Klasická nanukiéra (nyní v prodeji)

V této nanukiéře najdete převážně to, co máme aktuálně ve vitríně. Je to ideální způsob jak ochutnat co nejvíce druhů našich mini nanuků


Halloweenská nanukiéra  

Inspirována známým svátkem, který je spíše populární v zahraničí, ale my jsme ho použili jako inspiraci pro nové příchutě nanuků. 


Vánoční nanukiéra 

Vanoční čas se neobejde bez cukroví, ale co například si cukroví užít v nanukové podobě.

Vanilkový rohlíček, rumová koule, Baileys, likérová špička, perník s povidly a punč tvořili vánoční nanukiéru v roce 2021. Autentické chutě cukroví jsme ladili měsíce aby měly tu nejlepší vánoční chuť.


Valentýnská nanukiéra

Svátek zamilovaných je ideální čas jak využít naše srdíčkové nanuky. Tady jsme experimentovali se zmrzlinou z růže anebo oživili náš letní sorbet růžový panter a vylepšili ho o ruby čokoládu. Višeň s kvalitní griotkou či jahodová čokoláda, která tvoří obal naši oblíbené zmrzlině jahoda se smetanou.